Знижки

Скидки на заказ диплома Шановні замовники!

 

Ставши клієнтом нашої компанії Ви маєте можливість отримувати знижки. Для Вас існує декілька умов для отримання знижок. Всі знижки розділені на категорії і якщо Ви хочете отримати ту чи іншу знижку, то вам необхідно виконати деякі умови, а саме:

  • Якщо Ви студент першого курсу, і хочете замовити дві однотипних роботи (наприклад замовити реферат або замовити контрольну собі і товаришеві) по одному предмету, Ви отримуєте знижку в розмірі 5% на кожну виконану роботу.
  • Також при замовленні двох однотипних дипломів (наприклад, з економіки) ви отримуєте знижку 5% на кожну роботу, наприклад Ви можете замовити дипломну роботу собі і своєму однокурснику
  • При замовленні трьох і більше робіт одночасно (сюди відносяться: реферат, контрольна робота або диплом) Ви отримуєте знижку в розмірі 7% на кожну роботу.
  • Якщо Ви замовляєте виконання всіх робіт до вашої сесії, то знижка буде становити 8% на кожну з замовлених робіт, за умови, що робіт буде не менше п'яти.
  • Святкові знижки. Знижка від 5% до 10% у святкові дні*: 1-10 січня, 25 січня, 14 лютого, 23 лютого, 8 березня, 24 червня, 28 червня, 24 серпня, 1 вересня, 17 листопада, 6 грудня.

* - Деталі уточнюйте у менеджера

Знижки не сумуються
На термінові та надстрокові роботи знижки не поширюються

 

 

 

ЗАМОВИТИ

оцінка роботи безкоштовна

Способи оплати

privatbank terminal webmoney-white mastercard
bank yandexmoney safe visa

Запитання - Відповідь