Способи оплати
 

Компанія Interdip вживає всіх зусиль для того, щоб нашим замовникам створити максимальний комфорт і зручність, для Вашої зручності передбачено кілька способів оплати послуг.

Скориставшись одним із зручних механізмів оплати послуг, ви без ризику зможете оплатити вашу роботу в будь-якому місті України.

Умови нашої співпраці - це передоплата. Вона є гарантією Вашої зацікавленості у виконанні диплома, звіту з практики або курсової роботи. Зобов'язання щодо виконання Вашого замовлення з'являються відразу після внесення Вами передоплати.

Виберіть будь-який зручний спосіб оплати для Вас:

1. Вам необхідно надати вимоги на замовлення (предмет, вимоги до роботи, тему, бажані терміни, при необхідності - методичні вказівки і т.д.) по e-mail.

2. Менеджер уточнює остаточну ціну. Написання роботи починається після внесення Вами 50% передоплати. Після підтвердження оплати ми почнемо виконувати вашу роботу. У будь-який момент ви можете отримати відповідь на питання про стан Вашого замовлення. Оплата послуг відбувається одним із способів описаних нижче. При готовності замовлення, ми зв'язуємося з Вами, далі Ви оплачуєте відсутню суму до 100% оплати, після аналогічного підтвердження, ви отримуєте готову роботу.

3. Сплативши 100% суму роботи ви економите свій час і отримуєте роботу відразу після її написання.

4. При термінових і надстрокових замовленнях 100% передоплата відбувається в момент замовлення роботи.

Виберіть один із способів оплати наших послуг:

Увага! Перш ніж оплачувати наші послуги Вам необхідно узгодити суму і всі інші вимоги і отримати номер замовлення у нашого менеджера.

 

Увага! Після оплати необхідно надіслати на нашу електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду лист із зазначенням дати оплати, суми та ПІБ платника, також продублювати Ваше замовлення. Якщо у Вас термінове замовлення, або Ви хочете прискорити процес виконання роботи, бажано також докласти фото або скан копію квитанції про оплату.

 

Увага! При оплаті, прохання враховувати відсоток комісії.

Банківський переказ (ПриватБанк)

Поповнення готівкою у відділенні ПриватБанку.
Повідомте менеджеру про вибір цього способу платежу, і на вашу електронну пошту буде висланий рахунок на оплату.

Прохання враховувати відсоток комісії при оплаті.

 

 

 

Увага! Якщо Ви вирішили оплатити через інший банк просимо врахувати, що такі перекази (п.2) найтриваліші, іноді гроші "блукають" по місту до 2-х тижнів.

Система Приват24

Якщо Ви власник пластикової картки ПриватБанку, Ви маєте можливість оплатити замовлення через систему Приват24. Реквізити платежу уточнюйте у менеджера.

Прохання враховувати відсоток комісії при оплаті.

Банківський переказ (Райффайзен Банк Аваль)

Поповнення готівкою у відділенні Райффайзен Банк Аваль.
Повідомте менеджеру про вибір цього способу платежу, і на вашу електронну пошту буде висланий рахунок на оплату.

Прохання враховувати відсоток комісії при оплаті.

 

 

 

Увага! Якщо Ви вирішили оплатити через інший банк просимо врахувати, що такі перекази (п.2) найтриваліші, іноді гроші "блукають" по місту до 2-х тижнів.

Система Райффайзен Онлайн

Якщо Ви власник пластикової картки Райффайзен Банк Аваль, Ви маєте можливість оплатити замовлення через систему Райффайзен Онлайн. Реквізити платежу уточнюйте у менеджера.

Прохання враховувати відсоток комісії при оплаті.

Оплата через термінал

Оплату послуг можна зробити в автоматах iBox та мережі терміналів ОСМП. Ви також можете оплатити через інші термінали, які надають послугу - поповнення Webmoney (вкладка Платіжні системи).

 

Вам необхідно зайти на вкладку WebMoney і перевести необхідну суму на український гаманець (в гривнях) - номер уточнюйте у менеджера.

 

У деяких терміналах букву U вводити не потрібно.

 

Зберігайте, будь ласка, квитанції видані терміналом до зарахування платежу Вашим менеджером. Повідомте менеджеру точний час платежу і оплачену суму (тобто суму з урахуванням комісії терміналу), або відправте електронною поштою фото або скан копію квитанції про оплату.

 

Прохання враховувати відсоток комісії терміналу.

Оплата через систему Western Union

westernunion

 

Жителі іноземних держав можуть здійснювати оплату за системою Вестерн Юніон. Вибравши цей метод оплати вам необхідно зв'язатися з нашими менеджерами і отримати П.І.Б. особи, на яку необхідно здійснити переказ.

Після перерахування грошей обов'язково повідомте нам про суму, дату переказу, П.І.Б., місто і код переказу, а так само номер замовлення. Зарахування грошей звичайно здійснюється на протязі 1 робочого дня.

 

Оплата через систему MoneyGram

moneygram

 

Грошові перекази MoneyGram - це швидко, надійно і зручно. Отримати або відправити грошовий переказ можна в будь-якій країні світу, де є MoneyGram, в будь-якому пункті обслуговування клієнтів системи. Оплата тільки при відправленні переказу за рахунок відправника. Виплата переказу здійснюється безкоштовно для одержувача.
Відправлення переказу. Для відправлення переказу достатньо заповнити бланк, пред'явити документ, що засвідчує особу відправника, внести в касу суму переказу, після чого оператор повідомить відправнику номер переказу, який необхідно повідомити одержувачу. При відправленні переказу присвоюється унікальний контрольний номер (8 знаків). Для відправлення переказу достатньо знати країну, прізвище та ім'я одержувача. Переказ стає доступним до виплати відразу після присвоєння йому контрольного номера. 
Виплата переказу. Для отримання переказу клієнт-одержувач повинен знати: контрольний номер переказу, країну відправлення переказу, прізвище та ім'я відправника, суму переказу. При отриманні переказу клієнту необхідно заповнити бланк на одержання переказу та пред'явити документ, що засвідчує особу одержувача.
Детальніше на www.moneygram.com 

 

 

 

ЗАМОВИТИ

оцінка роботи безкоштовна

Способи оплати

privatbank terminal webmoney-white mastercard
bank yandexmoney safe visa

Запитання - Відповідь