Відгук до диплома

Відгук на диплом - це оцінка стороннім спостерігачем або апріорі науковим керівником ступеня розробленості теми, ступеня досягнення дипломником поставлених цілей і завдань, оригінальності внесених раціональних пропозицій щодо практичної складової дипломного проекту.

Це гарна теорія. А як насправді? А в дійсності проблема написання відгуку лягає на плечі студента. Завдання написати відгук з давніх часів була обов'язком наукового керівника, тому без страху і докору попросіть надати зразок відгуку Вашого ВНЗ.

Мінус того, що роботу по складанню відгуку виконує не викладач, полягає в тому, що студент-дипломник витрачає на це свій дорогоцінний час без досвіду у виконанні даного виду робіт.

Плюси самостійного виконання відгуку студентом:

- Диплом гідний вищої оцінки і науковий керівник Вам довіряє;

- Оцінка дипломної роботи відома заздалегідь і буде запропонована захисній комісії, а як показує досвід, ніхто врозріз з оцінкою, виставленою науковим керівником, не йде;

- При правильному складанні відгуку можна вгадати, які додаткові питання поставить комісія із захисту;

- Не соромтеся хвалити себе і свою роботу, бо, як говорить народна мудрість: «Сам себе не похвалиш - ніхто не похвалить»!

Розділи відгуку. Відгук структурується за декількома розділами:

1. Вказівка ​​актуальності обраної теми диплома, наявність посилання на те, що дана тема переглянута через призму нових джерел, нового погляду суспільства на дану проблему.

2. Вказівка ​​достоїнств і недоліків роботи. Головне - відобразити, що поставлені цілі досягнуті, завдання вирішені оригінальними методами, внесені власні пропозиції щодо вирішення проблеми. Диплом несе раціоналізаторське зерно.

3. Бажано вказати відповідність змісту і тексту, тобто, за стандартної розбивки на розділи і підрозділи йде ємне наповнення їх змістом. Чи наведені джерела літератури, на які поставлені посилання в тексті? Чи ретельно проаналізовані інформаційні джерела?

4. Вказівка ​​на акуратність оформлення тексту, його відповідності ГОСТу. Звернути увагу на ілюстрації рисунками, таблицями, схемами.

5. Розрахункова частина диплома відрізняється алгебраїчною та арифметичною правильністю і показується таблицями.

За бажанням, можете звернутися до фахівця, але будьте готові, що для відгуку виконавцю необхідний текст диплома цілком.

Ви можете оформити бланк замовлення у нас на сайті або відправити лист на нашу електронну пошту із зазначенням всіх даних по роботі - як Вам зручніше. Ми працюємо по всій Україні.

 

 

ЗАМОВИТИ

оцінка роботи безкоштовна

Способи оплати

privatbank terminal webmoney-white mastercard
bank yandexmoney safe visa

Запитання - Відповідь