Презентація до диплому в Power Point

Презентація до диплома - це коротке наочне викладення інформації про проведене дослідження, представлене в форматі Microsoft PowerPoint.

Добре підготовлена ​​презентація, найбільш яскраво і в найбільш виграшному світлі представляє проведену студентом кропітку дослідницьку роботу.

Крім того, навіть за наявності унікальної ідеї та гарного оратора, увагу аудиторії не може довго зосереджуватися на одному лише аудіо-контакті. Необхідно візуально демонструвати результати проведеного дослідження. У такій ситуації абсолютно неминуче доведеться розробляти презентацію.

Презентація являє собою візуальну подачу необхідного матеріалу, підкріплену коментарями дипломника. Для комісії презентація являє собою перегляд слайдів на проекторі, що супроводжується вербальним коментарем. Причому слід все побудувати так, щоб презентація разом з супроводжуючим її виступом тривала всього 5-10 хвилин.

Структура презентації

1. Титульний аркуш, де зазначається тема, автор і керівник досліджуваної роботи.

2. Опис об'єкта і предмета дослідження, цілей і завдань проведеної дипломної роботи, її аналіз.

3. Характеристика структури дипломної роботи, методологія і використана література.

4. Висвітлення отриманих результатів і висновків дослідження з оцінкою подальших перспектив дослідженої теми.

Оформлення презентації

Кожен слайд повинен містити заголовок і строго обмежену кількість слів, що не перевищує 40.

Професійно підготовлена ​​комп'ютерна презентація не обходиться без використання шаблонів з цікавим дизайном. Не рекомендується застосовувати яскраві шаблони для оформлення слайдів. Треба стежити за контрастом фону та інформації на слайді. Краще заздалегідь підготувати 2-3 фонових шаблона з тим, щоб у разі потреби використовувати ці варіанти при поганій проекції проектуючого обладнання.

Ефекти анімації повинні бути використані в розумних межах (послідовна поява спочатку заголовка слайда, а потім - тексту за пунктами). У слайдів з однаковою назвою доцільніше залишити заголовок на екрані. Краще не випробовувати нерви членів комісії, здавалося б, ефектними барвистими анімаціями на зразок появи і мерехтіння тексту по буквах і словами. Вони за час виступу повинні встигнути одночасно вислухати студента, вивчити текст дослідження і вникнути в хитрощі візуально презентованого матеріалу роботи.

Анімації віднімають зайвий час, що може негативно позначитися на якості сприйняття презентації. Слід заздалегідь подбати про тимчасовий режим презентації, розрахувавши попередньо, скільки часу знадобиться на кожен слайд.

Презентація - це майже легальна шпаргалка, за допомогою якої члени комісії не тільки вивчають роботу студента, а й контролюють його виступ.

Хороша презентація відрізняється лаконічною, ясною доречною і стриманою промовою, підкріпленою відповідними ілюстраціями. Хороша презентація з розумним використанням яскравих ефектів запам'ятовується краще і вражає комісію.

Наші фахівці мають великий досвід підготовки оригінальних презентацій.

Ви можете оформити бланк замовлення у нас на сайті або відправити лист на нашу електронну пошту із зазначенням всіх даних по роботі - як Вам зручніше. Ми працюємо по всій Україні.

 

 

ЗАМОВИТИ

оцінка роботи безкоштовна

Способи оплати

privatbank terminal webmoney-white mastercard
bank yandexmoney safe visa

Запитання - Відповідь