Перевірка якості роботи

Ми пропонуємо Вам свою особливу послугу - перевірку робіт на замовлення. Щоб Вам не повертали Ваші роботи назад для доробки, виправлення помилок і розстановки відсутніх ком, довірте нам перевірку Ваших робіт. До того ж, ми перевіримо всі рішення задач, якщо такі є.

Якщо Ви самостійно виконали курсову, дипломну роботу або реферат, але не впевнені до кінця в правильності, то Ви можете скористатися нашою новою послугою - наш автор перевірить Вашу роботу так, як зробив би викладач у ВУЗі. Ви отримаєте звіт про виконану Вами роботу з зазначенням всіх неточностей, помилок, невірних висновків, помарок в оформленні, тощо. Також, наш автор оцінить Вашу роботу за п'ятибальною шкалою з обґрунтуванням цієї оцінки. Після того, як Ви виправите все, на що вкаже наш автор, Ви можете сміливо здавати свою курсову роботу на перевірку до ВНЗ - відмінна оцінка гарантована!

Ви можете оформити бланк замовлення у нас на сайті або відправити лист на нашу електронну пошту, із зазначенням всіх даних по роботі - як Вам зручно. Ми працюємо по всій Україні.

 

 

ЗАМОВИТИ

оцінка роботи безкоштовна

Способи оплати

privatbank terminal webmoney-white mastercard
bank yandexmoney safe visa

Запитання - Відповідь