Рецензія до диплома

Рецензія на диплом - це оцінка дипломної роботи, яку проводить фахівець сторонньої організації (тобто не працівник навчального закладу). Іноді її ще називають - зовнішня рецензія.

Рецензія - це, по суті, оцінка Вашої дипломної роботи, в якій міститься її короткий аналіз та вказівка ​​на ступінь відповідності існуючим вимогам до такого роду робіт. У рецензії також відображаються достоїнства і недоліки дипломної роботи, і виставляється конкретна чи узагальнена оцінка (наприклад: дипломна робота заслуговує високої позитивної оцінки).

Зазвичай рецензію пишуть зацікавлені особи: керівники підприємств, структурних підрозділів та ін., на матеріалі підприємств яких Ви писали дипломну роботу. Саме вони виступають рецензентами (не плутати з відгуком на дипломну роботу Вашого наукового керівника). У разі, якщо дипломна робота написана на прикладі діяльності реальної організації, то рецензенти акцентують свою увагу на практичній значущості Вашої дипломної роботи, на досвіді впровадження представлених у ній розробок на конкретному підприємстві.

Рецензія на диплом дуже часто впливає на оцінку щодо захисту. З формальної точки зору, рецензію повинен виконувати керівник диплома, але на практиці її доводиться писати самим студентам. Кілька сторінок повинні бути лаконічним резюме з точки зору керівника диплома. Рецензія повинна містити грамотну аргументацію, змістовні та точні висновки та інформативні коментарі. Рецензія є думкою рецензента про дипломну роботу. Ніхто не напише рецензію краще, ніж автор диплома. Аргументована, грамотна рецензія підвищить Ваші шанси отримати за дипломний проект відмінну оцінку. Ви можете замовити рецензію у наших фахівців.

Наша Компанія на професійному рівні напише рецензію на диплом.

УВАГА: Ми пишемо рецензії, але ми не ставимо на них печатки.

Ви можете оформити бланк замовлення у нас на сайті або відправити лист на нашу електронну пошту, із зазначенням всіх даних по роботі - як Вам зручно. Ми працюємо по всій Україні.

 

 

ЗАМОВИТИ

оцінка роботи безкоштовна

Способи оплати

privatbank terminal webmoney-white mastercard
bank yandexmoney safe visa

Запитання - Відповідь