Реферат для диплома (магістерської роботи)

1. Реферат призначений для ознайомлення з дипломною роботою. Він має бути стислим, інформативним і містити основні відомості про дипломну (випускну) роботу.

2. Реферат має бути розміщений на окремій сторінці безпосередньо після завдання на дипломну роботу. Ви повинні все вмістити на одній сторінці. Надто куцим на пів-сторіночки - це теж перегин.

3. Реферат повинен містити:

- Відомості про обсяг дипломної роботи: кількість сторінок, ілюстрацій (таблиць, графіків, тощо), додатків, джерел використаної літератури (відомості наводять з урахуванням показників додатків). Саме тому реферат оформлюється останнім;

- Текст реферату;

- Перелік ключових слів.

4. Текст реферату повинен відображати наступну інформацію про дипломну роботу:

- Об'єкт дослідження або розробки;

- Мета (цілі) роботи;

- Завдання роботи;

- Методи дослідження та математичний апарат (якщо використовувалися якісь формули і розрахунок);

- Результати та їх новизна;

- Економічна ефективність;

- Значущість роботи та висновки (висновки дуже коротко максимум два речення);

- Рекомендації щодо використання результатів роботи (теж пару речень);

5. Реферат слід виконувати обсягом не більш ніж 500 слів і розміщувати на одній сторінці формату А4.

6. У випадках, коли дипломна робота є комплексною і складається з окремих томів, пов'язаних між собою однією темою, кожна частина дипломної роботи повинна мати реферат, який би вказував його зв'язок з іншими томами. Це стосується тих, хто планує писати в одній галузі кілька дипломів.

7. Ключові слова, які є визначальними для розкриття суті дипломної (випускної) роботи, розміщують після тексту реферату. Перелік ключових слів включає від 5 до 15 слів (словосполучень), надрукованих великими літерами в називному відмінку в рядок через коми і розташованих в алфавітному порядку.

8. Реферат читають практично завжди, тому він повинен бути написаний бездоганно.

Найкращі і якісні роботи з усіх предметів та всім видам студентських послуг виконуємо ми! Колектив нашої Компанії має великий досвід у написанні різноманітних студентських робіт. Наш досвід - це Ваша гарантія якісно виконаної роботи.

Ви можете оформити бланк замовлення у нас на сайті або відправити лист на нашу електронну пошту, із зазначенням всіх даних по роботі - як Вам зручніше. Ми працюємо по всій Україні.

 

 

ЗАМОВИТИ

оцінка роботи безкоштовна

Способи оплати

privatbank terminal webmoney-white mastercard
bank yandexmoney safe visa

Запитання - Відповідь